BamFight crew

Drum'n'bass

BamFight crew

KDO JSME :

Jsme kolektiv Opavských Djs, promotérů a producentů, které spojila láska ke zlomeným beatům a Drum and Bassu obzvlášť.

Pod jménem BAMFIGHT CREW začali působit v roce 2016 W-Cub a OLLi v clubu U Vočka. Postupem času se rozrostli do současné podoby osmi členů.

Všichni v crew mají bohaté zkušenosti s hraním a mohli jste je vidět i v nejznámějších clubech jako Marley, Fabric, Storm, Cross apod. Jednotliví členové měli možnost sdílet stage se jmény jako State of Mind, Billain, June Miller, Grooveridee, Madface, Rido,…

CO DĚLÁME :

V roce 2016, kdy jsme začali pořádat „poslechovky“ v Music Baru JAM v Opavě a začali se tak dostávat do místního podvědomí. Postupem času jsme přidali taneční DnB parties ve FreiBaru a začátkem roku 2018 jsme dostali možnost pořádat ve spolupráci s Opavským klubem TARA Střelnice sérii vlastních velkokapacitních DnB akcí pod názvem „TARA Universe“, kam se nám podařilo zajistit vystupování jmen jako Sayko, Madface, Meph, Phonetick, Volumeplus a další.

V polovině roku 2018 jsme začali blízce spolupracovat s havířovskou crew Unknown company a  rozhodli se společně pořádat akce v ostravském klubu Marley, pod jménem „Different Vision“, kde vystoupí zahraniční headlineři.

BAMFIGHT OPEN AIR :

V roce 2017 jsme se díky získaným zkušenostem rozhodli uspořádat vlastní, dvoudenní open air. Jako vhodné místo byl vybrán myslivecký areál ve Služovicích, pobliž Opavy, který splňuje vše, co jsme si mohli přát :

Na našem Open Airu je samozřejmostí masivní a kvalitní ozvučení, světelná show a bitmapping, známý i z naších klubových akcí.

Jako headlineři prozatím vystoupili Symplex, Elvis, Disgustin Justin a prostor dostali také kolegové z Unknown Company.

V současné době se pomalu připravujeme na třetí ročník, kdy chceme celou akci opět posunout někám dál a připravit pro návštěvníky nezapomenutelnou akci.

Odkazy:

Facebook.com/dnbBFcrew

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři