Bert & Friends

Future-Indie-Acid-Pop

Bert & Friends

Nejslavnější kapela z období 2050, která se vrátí v čase, aby zahrála jejich největší hity z roku 2049. Tato dvorní kapela prezidenta světa Billa Bextona je držitelem ocenění za osvícení všech hudebních žánrů, včetně future bleebopu. Stvůrcem je Albert Romanutti, zpěvák, klávesista, hitmaker a blízký přítel Billa Brixtena. V šíření jeho filosofie jsou mu nápomocni blízcí přátelé (také přátelé Billa Braxtena), a to Vlado Mikláš (g), David Herzig (bg), Jakub Šindler (d). V recenzích se o jejich hudbě píše jako o nemožné na ni napsat jakoukoliv recenzi. Ti, kteří si troufli, psali o neuchopitelné kráse a záhy zmizeli.

Rozmanitostí hudebního vyjádření v kombinaci s humornými polohami navozují u posluchačů neotřelé pocity a zážitky. Jejich tvorba je fúzí převážně jazzu, rocku, vážné hudby a popu. Kapela prezentuje skladby Alberta Romanutti, mladého skladatele a klavíristy, který vytvořil originální tvar na českém hudebním poli. Spolupracuje s mnoha dalšími hudebníky, jako je Katarzia, David Koller nebo Česká filharmonie.

Ukázky hudby:

Odkazy:

www.bertandfriends.com

Facebook kapely

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři