Bruno Ferrari

Electronica

BRUNO FERRARI

Originální a nepřehlédnutelný šansoniér, zpěvák, hudebník a provokatér  Samir Hauser je znám pod alter egem Bruno Ferrari. Kolem roku 1990 založil společně s Danielem Rodným dnes již legendární pražskou EBM kapelu Vanessa, se kterou slavil mnoho úspěchů. 


Během svého působení na hudební scéně spolupracoval s Alexandrem Hackem z Einstürzende Neubauten nebo s Johnem Fryerem, producentem, který stál u zrodu prvních desek Depeche Mode nebo Nine Inch Nails.

Bruno Ferrari je vyzrálý gentleman, který ví, co ženy chtějí, a nebojí se jim to dát. Jeho tvorba je plná boření hranic mezi generacemi, mezi desetiletími, mezi styly, mezi subkulturami. Před dvěma lety vydal své zatím poslední album nazvané „Ayahuascero“, na kterém spolupracoval se Sirgull, Moimirem Papalescu a Johnem Fryerem. Na desce se objevují nečekaní hosté jako Bohumil Kulínský a Jitka Zelenková.


Ukázky hudby:

Odkazy:

https://www.facebook.com/brun0ferrar1/


Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři