Disgustin Justin

Drum'n'bass, Acid-House

III TRIDENT.SK, ClownFish crew

Vyroben roku 1989 v Ostravě. Jeho láska ke zlomeným beatům se zrodila v roce 2004 během studia na zdravotnické škole, kde poznal kamaráda Dana, který jej přivedl do tehdejšího seskupení dj’s – Makulta Sound Systém. Od té doby se jeho zájem už soustředil pouze na poslech domácí a zahraniční dnb scény v podobě nejrůznějších setů a podcastů. Za nedlouho si pořizuje svůj první mixážní pult a na půjčených gramofonech a cd přehrávačích objevuje první základy srovnávání a prolínání drumandbassových tracků. V roce 2007 se rozhodne zahájit svou aktivní kariéru jako dj.
Po roce působení v jednom lokálním seskupení poznává Bassina a počátkem roku 2008 společně zakládají první opavskou dnb crew pod názvem Clownfish a také startují svůj první oficiální web. Jako Clownfish si především stanovují cíle seskupit místní dj’s a mc’s do jedné ‚rodiny‘ a společně vytvářet základ pro pořádání kvalitních parties na Opavsku. Za nedlouho se Clownfish Crew rozrostla o další členy (MC Cagi, Majal, Pes, Rider, La.zoo, Kozel, Bundus) a dostávají své rezidentní místo v legendárním opavském clubu Mrkev. Z Bassina a Justina se v té době stávají především promotéři všech akcí Clownfish na kterých se společně se zbytkem crew podílí.
Po absolvování maturitní zkoušky dostává Justin nabídku v klubu Mrkev pracovat. Práce a tehdejší majitel klubu Bady ho zasvěcují do tajů baru, zvukařiny, osvětlování a nočního života v Opavě. Konec roku 2011 je pak i datem zániku klubu Mrkev. Na stejném místě vzniká zcela nový club Depo, který pokračuje v hudebních stopách Mrkve a Clownfish Crew má zde nadále své domácí působiště. Do Clownfish v té době přichází dva noví, mladí a talentovaní hoši Tomess a Phonetick. V roce 2012 Disgustin Justin společně s kamarádem Pedrem K. zakládají nový producentský projekt Deep Inside Eternity, který reprezentuje jejich společnou elektronickou tvorbu.

Co se týče stylu prošel si Justin kus cesty od lásky k Jump- upu, Clownstepu a Liquidfunku, později pak přesedlal k Neurofunku a Techstepu, v poslední době si oblíbil minimalistické a deepové věci. Sám se považuje za univerzálního dje, který poslouchá a hraje tracky, které se líbí především jemu samotnému a snaží se je do setu komponovat tak, aby posluchače a diváky co nejvíce zaujaly.

Za svou kariéru se Justinovi dostalo štěstí si zahrát se zvučnými českými a zahraničními jmény jako jsou: Hectix, The Sect, Gore Tech, Methlab dj, Mampi Swift, Aries, Implex, Raiden, Body and Soul, L Plus, Angree, Trei, Benny Page, Yadel, Sayko, Im Cyber, Katcha, Pixie, Suki, Bifidus Aktif, Philip Tbc, Deadly Viperz, MoreBeat, No Money, Vje, Elwira, X.Morph, Mysitque, Blulajta, Hrr.nec, Computerartist, QO, Bio, Brooklyn, Elwis a mnoho dalších.

Ukázky hudby:

Odkazy:

Facebook

Mixcloud

Soundcloud

 

 

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři