David Steiniger

Minimal-Tech

Se věnuje hraní už více než 10 let. Ještě jako DJ Dawe působil jako rezident v Rožnovském clubu Le-Monde (známé jako Fryško). Vždy však inklinoval k více undergroundové elektronické hudbě. V roce 2008 ho to stylově přivedlo do tandemu s Liborem Fialou a společně vytvořili projekt FRESHBOYS. Následovaly první akce a úspěchy v mnoha klubech v Česku i na Slovensku. Postupně si zahráli s mnoha DJ´s jako např. Toky, Boss, Goldfingers, Corvin Dalek, Jose Amnesia, Marco Nastic a dalšími.

V současné době hraje David povětšinou za doprovodu „kumpána“ a „téměř syna“, Petra Charváta, se kterým našli díky besedám u slivovičky společný názor na nové horizonty elektronické muziky. (…Tess Wassila, Gal Tsadok-Hai, Scratch Massive…). Společně si získávají srdce stále dalších fanoušků svým ostrým PROGGY a nekompromisním TECH, MINIMAL-TECH soundem. Ať už sami nebo společně se svými přáteli, dalšími DJ´s jako jsou např. Philipoo, Marco Biary, Libor Fiala, Raa.O, No-on, Tommy, Kaisersoze, Nuff a dalšími, vytvářejí hudebně skvostné párty plné nádherných, nezapomenutelných okamžiků. Jejich sety jsou plné svěžích pulzujících tracků, ze kterých vám bude naskakovat husí kůže po celém těle.

Odkazy:

 

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři