Dawe Bann

House, Tech-House, Minimal Techno

David pochází z Opavy a djingu se věnuje od roku 2002 kdy začal hrát v tehdejším opavském klubu CS Dancing. Po poměrně krátké době zde získává rezidenturu a zhruba rok zde působí. Hraje hlavně trance a vocal house.

Po delší odmlce se vrací v roce 2007 a začíná vystupovat pod jménem Q-Dawe v moravských klubech jako například Mrkev, The Place, Golem, Morava, Safari Bar, Reaktor či své oblíbené – Rock Café Myslivna. V té době zakládá spolu s Dj mVision hudební projekt Taste of Sound. Vystupuje na akcích se jmény jako : Ladida, Natasza & Oscarsix, Roman Hyde, Orbith, Martin Gredner, Roman Rai, Javas, Jerry, Robiq, Peter Wunsch, Sonja, Tommy, Peter Pea, Deivis aj.

V roce 2009 se přejmenovává na Dawe Bann. Své sety v současné době ladí ve stylu tech-house, deep house a svého nejoblíbenějšího minimal techna. V nich preferuje producenty jako: Sven Väth, Bukaddor & Fishbeck, Gabriel Ananda, Joris Voorn, Christian Fischer, Marco Carola, Secret Cinema, Dominik Eulberg, Booka Shade, Dandi & Ugo, Gui Baratto, Stephen Bodzin, Extrawelt, Chaim, Dusty Kid, Dustin Zahn, Mark Knight, SuperFlu, Paolo Mojo, Florian Meindl, Pan Pot či Lutzenkirchen.

Odkazy:

www.idj.cz/dawebann

 

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři