Dj FRIKY

Multižánr

Na Music rádiu COLOR uvádí pořad FRIKOLORA

Ranní Frikolora běží již od roku 2013 každý všední den mezi 08:00 a 10:00 na Color Music Radiu. Živé mixy, hudba všech chutí a vůní, nedůležité informace a k tomu skvělá moderovaná ranní show, která má opravdu koule.

DJ Friky – je dle našeho názoru v současnosti jeden z nejlepších DJs u nás. Tenhle třicetitřítiletý DJ se prohrál díky svojí píli, talentu a tvrdé práci z Horního Slavkova až mezi absolutní Djskou špičku. DJing je neoddělitelnou částí jeho života už dvanáct let a na svoje první gramce si jel vydělat do Washingtonu D. C., což mluví o jeho nasazení a odhodlání od samého počátku. Jeho první deskou byl vinyl Def Jef a zásadně ho ovlivnilo, to že mohl hodně zblízka sledovat dění kolem ”DMC final US 2003”, nejslavnější Djské soutěže vůbec, kam se loni vrátil už jako účastník světového finále za Champion CZ&SK DMC Team 2010, 2011, 2012 a 2013 reprezentovat české barvy v Londýně. Společně se svým parťákem Djem Fluxem hrají pod jménem TROUBLE TEAM a šíří nejen po česko-slovenských luzích a hájích slávu a umění pravého Djingu a turntablismu a pokud je někdo jedním z nejvýraznějších a nejlepších reprezentantů technického Djingu u nás, je to právě DJ Friky. Má za sebou i moderátorskou zkušenost z již neexistujícího Radia Bonton, ale momentálně působí na Radiu Color Music, kde má vlastní pořad Frikolora. V součastnosti ho můžete slýchat také na radiu EVROPA 2 v pořadu DANCE EXXTRAVAGANZA, která je vysílaná i na slovensku, nebo vídat na televizi METROPOL. Za svou dvanáctiletou kariéru DJe hrál na rozličných místech od Washinghtnu D. C. přes Kosovo, Londýskou O2 Indigo Arenu, Kino Kyjev v Krakowě, až po Svatý Mořic, kde si zahrál ve výšce 3300 nad mořem.  Velkým představením bylo také hraní na FMX Gladiator Games v O2 Areně, přenášených nejen Eurosportem. Jsme si víc než jisti, že o DJovi Frikym toho ještě hodně uslyšíme a má své největší úspěchy ještě před sebou, protože po pražských dlažbách chodí jen málo lidí, kteří přistupují k hraní s nezvyklou pokorou, skromností a nevšedním nasazením a k tomu vlastní ještě nemálo talentu. Takže pokud chcete slyšet Frikyho multižánrový set plný skretchů a chcete na vlastní oči vidět, že v čechách máme skvělé a kvalitní Djs, doražte se na Frikyho podívat.

Ukázky hudby:

https://soundcloud.com/friky-flink

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři