Bulp /SK/

koncert, Electronica

je alter ego Sama Štefance, mladého producenta elektronické hudby, jehož tvorba představuje směs melodických linek, úderných rytmů a melancholických motivů. V hudbě organicky propojuje různorodé zvuky a hudební nástroje s důrazem na silnou melodii. Jeho zvuk je ovlivněný tvorbou Mount Kimbo, Moderat či Thoma Yorka. BULP své skladby hraje i živě. Kromě laptopu, kláves, perkusí a různých elektronických hračiček používá i vlastní vokál a sametový hlas vokalistky Jany Štefancová.
BULP byl oceněn jako Objev roku na Radio_Head Awards 2015. Na značce Deadred Records / Starcastic Records v červnu 2015 vyšel singl Far Light. V září 2015 následovalo debutové EP endian. Singl a EP byly mediálně uznány doma na Slovensku, i v České republice. V dubnu 2017 vyšlo debutový album Yrsa, kritiky označován za dílo se světovým zvukem.

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři