Fiordmoss

Electro-Indie

jsou melancholici uhranutí příběhy temné krásy, spojují zpěv a kytary s produkcí inspirovanou technem a grimem a své písně na živo představují v syrovém bílém světle projektoru.

Počátky kapely sahají do roku 2008, kdy se zakládající členové Petra Hermanová a Roman Přikryl setkali na umělecké škole. Kytarista Jan Boroš se připojil o tři roky později na turné k první desce Gliese. Jako trio pak Fiordmoss vydali druhé EP Ink Bitten v roce 2012, za něž získali první udělovanou Vinylu v kategorii Objev roku. Nyní žijí v Berlíně, kde se ke kapele připojil bubeník a producent Jon-Eirik Boska, se kterým se Petra potkala na Red Bull Music Academy v Madridu.

“Je to hudba natolik nenápadná, že je jednoduché v jejich zvukových miniaturách přeslechnout fakt, že zní naprosto světově. Co se týče decentního popu se současným zvukem, těžko bychom na české scéně momentálně hledali kapelu, která jej zvládá lépe než Fiordmoss. Skvěle zvládnutá vizuální stránka hudby už je pak jenom příjemným bonusem.”
Rádio Wave

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři