Van Vega

dj, Tech-House

Jeho DJská kariéra začala v roce 2007 a od té doby ukazuje coby odborník všechny stránky nejlepší „deep music“. Jeho mixy byly podporovány mnoha ruskými a českými muzikanty a většina z nich se objevila na různých rozhlasových stanicích. Jeho sety jsou především plné emocionálních vibrací, psychologie, a krásy.
Jeho hudba prochází neustálým vývojem, jelikož rád překládá  své myšlenky právě pomocí hudby. Hrál v Rusku, na Ukrajině, Slovensku a v České Republice. V létě 2009 byl s WM promo skupinou na cestě napříč Ruskem na velké DJské lodi. Byl také pozván do jednoho z nejznámějších undergroundových klubů DaBar v Rusku. Dokonce skočil více než 800 metrový skok padákem a s ostatními DJs hrál na Haiti Donation Night, čímž přispěl na sbírku UNICEF. Oblíbené styly: Ambient, Atmospheric Breaks, Chillout, Minimal Techno, Progressive House, Tech House, Tribal House.

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři