Inspiral X62

Drum'n'bass, Techno

DJ Inspiral X62 (dvoikatroika / triple vision ova) – drumandbassový DJ, zakladatel labelu Obushek a distribuční společnosti Triple Vision, majitel vinyl shopu Triple Vision Ostrava. Předtím, než tohoto dlouhovlasého nestora ostravské taneční scény a majitele několika prvenství uchvátily gramofony, hrál na kytaru a zpíval v hard a grindcoreových kapelách. První hraní (kombinace CD a EFX) se uskutečnilo na konci r. 94 v třineckém RC Pearl. O rok později již hrál v havířovském klubu Muza a téhož roku založili spolu s DJ Aliyoshou první sound system v Ostravě s názvem Bassdrum Brothers. První party v dnes již legendárním ( a bohužel zaniklém ) klubu Cihelna v Ostravě se jmenovala Bassdrum Brothers Gathering byla v květnu 1995, zde pak pořádali vlastní akce XTC Loop.

Střídavě také hrál každý víkend v různých klubech, jako RC Stoun Frýdek-Místek, Wagoon Nový Jičín, S-klub Olomouc atd. Po zakoupení páru gramofonů Technics v roce1996 začala jeho závislost na \“těch hrajících černých plackách,\“ které se nezbavil dodnes. Ke konci prázdnin pořádal první ostravské ilegal open air v Kyjovicích. Téhož roku se také otevřel nový klub T.N.T. Ostrava, kde hrál až do roku 2001. Po první velké ostravské párty na výstavišti Černá louka (27.11.1998 – Shower of Beatz), pořádal v klubu T.N.T. sérii akcí s názvem Get Instant. To už ale rok hrál mimo techno, break a house také jungle. V roce 1999 Bassdrum Brothers, spolu s ostatními soundsystémy založili Dvoiku.troiku.
Hrál na mnoha českých akcích ( Open Air Field, Cosmic Trip, Global Connection,In Da Bush…) a se spoustou Djů ( Fresh, C4C, Aquasky, Zinc, Aphrodite, Scan X …).

Ukázky hudby:

Odkazy:

 

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři