Jan Svatos

Tech-House, Deep-House

Pátek 20. 10. / 19:00 – 21:30 / FreiBar

V roce 1995 (toho času mi bylo čtrnáct) si uvědomuji, že česká hudební scéna mi nemá absolutně co nabídnout, a tak se díky bratrovi dostávám do společnosti lidí se společným pohledem na hudbu a zjišťuji jak to chutná, když nejedeš konzum. Od rocku až po Death Metal sháním alba a navštěvuji koncerty. Stěhuji se do Prahy a naprosto mě pohlcuje zvuk progressive, progressive trance, up-lifting trance na dobu sedmi let co v Praze žiji. Kolem roku 2012 se vracím zpět na Moravu a opět velmi jasně vím, že pouhé protancovávání nocí mi nestačí a že je potřeba dát mému koníčku dalších rozměr. Začínám se soustředit na to, co mě zajímá a tím je promotérství. Uběhlo pár měsíců a já pořádám svou první noc v rodném městě Krnově. Časem se dostávám do širokého povědomí lidí pohybující se na české klubové scéně a pořádám párty v Praze. A konečně rok 2014 je v mém životě velmi podstatným mezníkem. Zvuk Techna se mění, zpomaluje a zdokonaluje. To sebou nese mé naprosté pohlcení tímto zvukem a plné uvědomění, že je to můj životní styl. Ve stejném roce se rozhoduji naplno se ponořit do DJjingu a promotérské aktivity přesunout na druhou kolej.

Přes klasické gramofony (první s přímým náhonem talíře) zjišťuji, že DJing není nic lehkého. Nicméně se nevzdávám, učím se a trénuji dál. Přeci jen jsem tuhle muziku do této chvíle poslouchal 14let a to mě utvrzuje v přesvědčení, že jednoho dne budu hrát dost dobře na to, abych mohl vystoupit před publikem. Za nepříliš dlouhou dobu jsem zván na klubové noci jako Le Cabaret/Opava, RefreshNight/Rožnov pod Radhoštěm/, No Fake Clubbing/Ostrava, Focus/Ostrava nebo letní festival Sun On Lake/Hlučín.
Elektonická taneční klubová hudba je opravdu to nejpodstatnější, nejhlubší a nejčistější v mém životě.

Techno, Techhouse, DeepHouse jsou odnože elektonické hudby, které v mém podání můžete a budete slýchat. Napadá mě tedy, že bude mnohem přínosnější si mě přijít poslechnout než si o mně zde pouze číst.

Ukázky hudby:

Odkazy:

instagram.com/jansvatosdj

facebook.com/jansvatos

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři