Mala Ruckus

Alternative-Rock

Mala Ruckus

Mala Ruckus je alternativně-rocková skupina založená v Číně roku 2013. Tu však po svém zatčení přímo během vystoupení musela opustit, a tak aktuálně mají základnu v Praze. Svůj originální zvuk čerpá eklekticky ze široké škály rozličných žánrů – od folku, rocku a napříč alternativními tóny, kolektiv nicméně vyčnívá signifikantním rukopisem a zřetelnými poznávacími prvky, zejména pak unikátní barvou vokálu a tklivými texty kanadského frontmana Alexe Montyra.

V loňském roce kapela vydala tři videoklipy a své debutové album „People Mountain People Sea“, jež budí v alternativních kruzích zcela právem značnou pozornost. Toto kosmopolitní seskupení je stoupající hvězda, která díky svému unikátnímu zvuku zcela okouzlila naši tuzemskou alternativní scénu. Už si stihla vybudovat slušnou fanouškovskou základnu a dostala příležitost vystupovat na prominentních akcích jako Rock for People, Colours of Ostrava, Sázava fest, United Islands of Prague, Sofar Sounds Prague a mnoho dalších.

Ukázky hudby:

Odkazy:

malaruckus.com

facebook.com/malaruckus

instagram.com/malaruckus

bandzone.cz/malaruckus

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři