Noisy Pots

Electro-Noise-Pop

Noisy Pots

Noisy Pots se objevili na scéně v roce 2014 a okamžitě zaujali originální koncepcí, která využívá unikátní kombinaci spojení zvukových barev, rytmů a groovů typických pro elektronickou taneční hudbu s perkusivní pestrou zvukomalbou hranou na nejrůznější vědra, barely, hrnce a rendlíky. Oba protagonisté, skladatel, klávesista a zpěvák  Michal Šupák a hráč na perkuse Jakub Tengler mají přes své mládí za sebou bohaté hráčské zkušenosti a jejich hudební zázemí sahá od elektroniky  přes pop a rock, který absorbovali v před nedávnem v ambiciózní kapele Charlie Straight, až po oblast artificiální hudby. Michal Šupák  patří k nejlepším klavíristům a kompomistům mladé generace.  Má za sebou  sólové recitály na Pražském jaru či Chopinově festivalu v Mariánských Lázních i program svých skladeb s pardubickou Komorní filharmonií, spolupráci se SOČR a dalšími.  Jakub Tengler je stálým nebo hostujícím členem několika prestižních symfonických a komorních orchestrů (PKF, SOČR, Moravská filharmonie Olomouc, Czech Brass Ensemble).

Strhující a energická hudba Noisy Pots si získává posluchače stále ve větším počtu. Zatímco v začátcích projeli coby unikátní buskeři celou Evropu, dnes je nadšeně vítají kluby, festivalové areály i haly. Viděli je namátkou fanoušci na festivalech Colours Of Ostrava, Donauinsel Fest (A) nebo The Alternative Great Escape (UK). Posledním velkým úspěchem bylo prosincové vystoupení na renomovaném festivalu Transmusicales de Rennes ve Francii, které provázel i velký mediální zájem.

Pro příští období se v kalendáři objevují například pozvání do Jižní Koreje a na několik evropských festivalů.

 

Ukázky hudby:

https://youtu.be/vi4laAZgkdo

https://youtu.be/QYckHEXZ7Hs

https://youtu.be/ghi49zHMDaA

https://youtu.be/A9s66tv8R0g

Odkazy:

noisypots.com

facebook.com/noisypotsmusic

instagram.com/noisypots

youtube.com/channel/UCbMetIsTPofSDzjScln-d1g

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři