Tester 69

Minimal-Tech, Deep-House

Pátek 20. 10. / 19:00 – 21:30 / FreiBar

Jin & Jang :  Tester + 69 Alterego = Tester 69
* Real art is a spiritual CONTACT / Opravdové umění je duševní PROPOJENÍ *

Martinova zkušenost s hudbou je velmi obsáhlá. Během 30let naposlouchal v hudebním světě téměř vše podstatné a touha po invenci jej dovedla až k elektronickým tanečním beatům. V poslední době preferuje nejvíce deep house a minimal techno producenty top kvality. Těchto stylů se drží i jako DJ pod pseudonymy 69Alterego a Tester. Své producentské zkušenosti prezentuje mimo jiné i na Soundcloud profilu Tester69.

“ Taneční hudba a klubové párty, jakožto každý umělecký počin, mluví za vše. Kdo opravdu hudbou žije, ten si to nejlepší vždy najde. A když nenajde, tak vytvoří. Skutečný Art ale není o touze po slávě nebo penězích. Ani vrozené sklony k umění a talent ještě nic neznamenají. Za seberealizací totiž vede dlouhá cesta poznání, zkušeností a kreativity. Proto jen málokdo z nadšených hudebníků, djs, producentů a promotérů vydrží až do cíle..  ovšem kde je vlastně ten cíl? “

..ptá se sám sebe Martin a dodává:

“ Na české klubové taneční scéně se aktivně pohybuji od konce roku 2001, kdy jsem se vrátil po pěti letech strávených na Floridě a plný inspirace začal tvořit tracky a roztáčet desky. Pocházím z hudební rodiny a celé mé dětství bylo samozřejmě muzikou ovlivněno – od vážné klasiky přes big beat a pop, až po rock a metal. Mé první pokusy s elektronickou hudbou se datují do přelomu osmdesátých a devadesátých let, které ještě předcházely středoškolské rockovo-punkové projekty. Přes můj opravdu mnohaletý a všestraný vývoj jsem se dostal až ke specifickému náladovému soundu, který produkuji i hraji jako dj.
Ke tvorbě, DJingu i poslechu používám systém Cerwin Vega, hardware NI Audio 8DJ & Maschine, A&H Xone4D a K2, M-Audio Axiom25 a další USB a midi controlery, na zvuku pracuji v programech Traktor, Ableton a Reason. Mým snem, který si krok za krokem plním, je budování vlastního studia. Dlouholeté zkušenosti mě posouvají stále dál a věřím, že jsem již dnes schopen potěšit uši nejednoho náročného audiofila.
Pod pseudonymy Tester a 69 Alterego, dříve také Test-R aka Code ♋ – znamení raka – hrávám dj sety podle atmosféry akcí – buď energické minimal techno nebo náladový deep house všech odstínů a barev. Kluby i lidi, se kterými spolupracuji si pečlivě vybírám, jelikož odmítám vytlačování umění a kultury bezduchou povrchní komercí a kýčem. Kreativní invence je jediná cesta, kterou uznávám.
Jsem velmi otevřený novým podnětům v hudebnímu rozvoji a přeji si, abych Vás uměl vždy příjemně naladit nejen soundem a roztančit beatem, ale vytvořit i co nejlepší prostředí pro uvolněnou a skvělou zábavu.“

Ukázky hudby:

Odkazy:

facebook.com/Tester69

 

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři