The Dumplings /PL/

Electro-Pop

The Dumplings /PL/

Justyna Święs a Kuba Karaś se poprvé potkali v roce 2011 na hudební soutěži. Rozhodli se společně skládat písničky. Nejdříve akustické, pak se zamilovali do elektronických rytmů. Křehké vokály Justyny s rázným kytarovým diktováním, bubnovými údery a samplováním Kuby.  Experimentují s trendy pop hudby a kombinují je s chytlavými melodiemi a generačními anglickopolskými texty doplněnými bassovými třesky a pro ně tak typickými zlomenými beaty. Navzdory svému věku vědí, čeho chtějí v hudbě dosáhnout: mluvit upřímně o jednoduchých věcech mimořádným způsobem.

Pod názvem The Dumplings vystupují od roku 2013. A pověstný americký sen se jim splnil už vydáním debutového alba No Bad Days u Warner Music, považovaného v Polsku za jeden z objevů roku 2014. Jejich druhé studiové album z roku 2015 Sea You Later, které produkoval populární polský bubeník a hip-hopový producent Piotr „Emade“ Waglewski, odstartoval propagačním koncertním turné v Opole a skončil v Londýně.

Ani pro české publikum nejsou zcela neznámí. Už právě v létě 2015 zazářilii svým snovými popovými melodiemi na Colours of Ostrava. Po tomto velkém úspěchu si jejich kosmické balady vychutnali i brňáci na Flédě, kde se zastavali na své evropské festivalové šňůře a před velmi očekávaným vystoupením na prestižním americkém festivalu SXSW Music Festival. A začal tak trochu americký sen…

Ukázky hudby:

Odkazy:

facebook.com/TheDumplings

instagram.com/thedumplings

open.spotify.com/artist

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři