Wall-I

Drum'n'bass

/BamFight crew/

WaLL-I skutečným jménem Vojtěch Černý. Dlouholetý nadšenec elektronické hudby. WaLL-I dostává svou první šanci a v roce 2013 má možnost se v Opavě připojit k pořádání pravidelných poslechovek v místním klubu Depo. Kde zkouší své první mixy, které jsou neohrabané a složité. Tvrdou dřinou se dostává na úroveň, kde se už za mixem nepotí ale užívá si to. V jeho mixech můžete slyšet to nejlepší z Neurofunku, Deepu, Liquidu, Garage, Basslinu.
Během dvou let se potkává s klukama z BamFight Crew, kteří ho s radostí přijali mezi sebe. Ve spolupráci s místními kluby pořádají pravidelné akce, poslechovky, dvoudenní Open Air.
Za krátkou dobu působení na scéně měl možnost hrát po boku české a slovenské špičky djingu, jako je L-plus, Volume Plus, Sayko, Symplex….
Mezi jeho oblíbené interprety patři Delta Heavy, Ennei, Technimatic, Kursiva, Kolt, Gydra, Friction, Break, Alix Perez atd……

Ukázky hudby:

Odkazy:

facebook.com/vojta.cerny.14

Média

Youtube

Aktuality jsou na Facebooku

Více o interpretech, aktuality, upozornění, soutěže a výzvy, to vše najdete na naších facebook stránkách.

Sponzoři & mecenáši

Milé firmy a mecenáši, neustále hledáme sponzory a máme pro Vás připravené různé reklamní formáty a služby. Pokud Vás tento kulturní projekt zajímá, tak neváhejte a zkontaktujte se s námi. Na slyšenou.

Partneři

Všichni provozovatelé klubů a barů, kulturní instituce, školy a lidé se zájmem a nápady. Napište nám.

Partneři